Основні події за січень, лютий що відбулись в ДП «ГНМЦ»

Підсумовуючи січень лютий 2023 року, хочеться відмітити багато подій що відбулись в ДП «ГНМЦ»

Серед усіх цих подій, хочемо відзначити основні: 

Директором ДП ГНМЦ Олександром Чорієм та начальником Інститута державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту Петром Волянським, підписано угоду про співпрацю з Інститутом , яка передбачає обмін інформацією, досвідом, організацію спільних подій, залученням викладачів для проведення більш ефективного процесу навчання, обговорення удосконалення навчального процесу з урахуванням досвіду обох установ, спільні науково-технічні обговорення та дослідження направлених на покращення якості надання послуг.

Директор ДП ГНМЦ Олександр Чорій провів робочу зустріч з головою правління ПРАТ Полтавський ГЗК Віктором Лотоусом, яка відбулась на території Полтавського ГЗК. В ході зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці. ПРАТ Полтавський ГЗК є одним з ключових партнерів ДП ГНМЦ вже багато років, спільно з яким ми постійно працюємо над покращенням якості надання послуг та впровадження нових практичних методів проведення навчання.

В цей складний час ДП ГНМЦ робить все можливе для вивчення та адаптації найкращого українського та світового досвіду з метою впровадження нового, прогресивного досвіду з метою покращення своєї діяльності.