Семінар-навчання для фахівців кадрових служб на тему: «Організація обліку військовозобов’язаних на підприємствах всіх форм власності» (21 листопада 2017 року)

Останнім часом ведення військового обліку на підприємствах будь-якої форми власності викликає багато питань. Так, облік військовозобов’язаних, призовників і резервістів є обов’язковим для центральних і місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів, виконавчих комітетів сільських, селищних та міських рад, а також підприємств, установ, організацій всіх форм власності. Натомість дотримання гарантій мобілізованих працівників стосується всіх роботодавців, включаючи і фізичних осіб — підприємців.

Головне запитання, яке ставлять роботодавці щодо ведення чи неведення військового обліку, — яка ціна питання, тобто до якої відповідальності може бути притягнуто посадових осіб за порушення цієї вимоги.

З метою роз’яснення зазначених питань ДП «ГНМЦ» організовує 21 листопада 2017 року семінар-навчання для фахівців кадрових служб на тему: «Організація обліку військовозобов’язаних на підприємствах всіх форм власності»

У проведенні заходу візьмуть участь представники  Державної служби України  з питань праці. Всі учасники отримають  матеріали семінару-навчання та відповідні сертифікати.

Реєстрація учасників з 9.00 до 10.00.

Початок семінару об 10.00.

 

Заявки просимо надсилати до 17 листопада 2017 року на бланку підприємства за формою, що додається на адресу: м. Київ, вул. Вавілових, 10-А, факс: (044) 453-75-96, 440-14-77, 453-96-92, e-mail: dogovor@gnmc.kiev.ua.  Контактний телефон — (095) 805-72-04.

 

Заявка на надання інформаційно-консультаційних послуг

(«Організація обліку військовозобов’язаних на підприємствах всіх форм власності» 21 листопада 2017 року)

 

Прізвище, ім’я

та по батькові

Місце роботи,

посада

Контактний телефон,

е-mail

Примітка