ДП «ГНМЦ» 16-18 травня 2017 року проводить семінар на тему: «Проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва з метою їх безпечної та надійної експлуатації на сучасному етапі»

Кабінет Міністрів України 12 квітня цього року прийняв постанову «Про затвердження Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва».     Порядок встановлює єдині механізми проведення обстеження та паспортизації об’єктів будівництва, що вже експлуатуються.

З метою надання методичної допомоги працівникам підприємств з організації та проведення обстеження  будівель та споруд відповідно до вимог нових нормативно-правових актів, ДП «ГНМЦ» 16-18 травня 2017 року проводить семінар на тему: «Проведення обстеження прийнятих в експлуатацію   об’єктів будівництва з метою їх безпечної та надійної експлуатації на сучасному етапі».

Відповідно до законодавства України власники будівель і споруд зобов’язані забезпечувати безпеку експлуатації об’єктів та попереджувати можливі аварійні ситуації. Сьогодні в Україні є значна кількість об’єктів, які експлуатуються понад 50 років без комплексного обстеження їх технічного стану, що є однією з причин непоодиноких аварійних випадків.

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва» від 12.04.2017 № 257.       Порядок встановлює єдині механізми проведення обстеження та паспортизації об’єктів будівництва, що вже експлуатуються. Обстеження має на меті виявлення відхилень стану будівель від вимог відповідного технічного регламенту та вжиття заходів щодо його поліпшення.

Враховуючи  актуальність та значення правильного тлумачення нових нормативно-правових актів ДП «ГНМЦ» проводить 16-18 травня 2017 року семінар на тему: «Проведення обстеження прийнятих в експлуатацію   об’єктів будівництва з метою їх безпечної та надійної експлуатації на сучасному етапі».

 

Цільова аудиторія семінару: керівники і фахівці підприємств та спеціалізованих організацій, що проводять обстеження. Основна мета семінару — надання методичної допомоги працівникам підприємств з організації та проведення обстеження  будівель та споруд відповідно до вимог нових нормативно-правових актів.

У ході семінару увага буде акцентуватися на таких основних питаннях:

  • строк проведення першого обстеження;
  • етапи обстеження об’єкта;
  • попереднє обстеження об’єкта;
  • умови, за яких проводиться основне (детальне) обстеження;
  • форма та вимоги до паспорту об’єкта.

Передбачається також обговорення основних положень застосування ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 «Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану».

У рамках семінару буде проведено практичне заняття: «Виявлення дефектів та пошкоджень будівельних конструкцій» та обмін досвідом роботи.

Для участі в семінарі запрошені розробники  нормативно-правових актів та фахівці НДІ будівельного виробництва, ДП «НДІпроектреконструкція», Київського національного університету будівництва і архітектури тощо.

Семінар буде проведено на базі ДП «ГНМЦ». Всі учасники отримають  матеріали семінару та відповідні сертифікати.

Реєстрація учасників з 9.00 до 11.00.

Початок семінару об 11.00.

 

 

Факс кошторисно-договірного відділу: (044) 453-75-96.

Заявки щодо участі у семінарі просимо надсилати до 12 травня 2017 року на бланку підприємства за формою, що додається на адресу: м. Київ, вул. Вавілових, 10-А, факс: (044) 453-97-37, 453-75-96 e-mail: dogovor@gnmc.kiev.ua,  vinokurova @gnmc.kiev.ua.

 

 

Заявка на семінар  (16-18 травня 2017 року)

Прізвище, ім’я  та по батькові Місце роботи, посада Конт. тел.,

е-mail

Примітка

 

 

Шановні учасники!

Відвідавши наші заходи Ви має можливість поспілкуватися з провідними фахівцями-практиками у відповідній галузі, взяти участь у дискусіях з нагальних питань та отримати ексклюзивну інформацію «з перших вуст» від розробників тих чи інших нормативно-правових актів. Якщо Вас цікавлять інші проблемні питання, просимо завчасно повідомити організаторам семінару за т/ф (044)453-97-37 або e-mail: vinokurova@gnmc.kiev.ua.