На чисельні звернення керівників підприємств та зацікавлених осіб ДП «ГНМЦ» планує проведення семінарів-навчання на актуальні теми сьогодення

На чисельні звернення керівників підприємств та зацікавлених осіб ДП «ГНМЦ» планує проведення семінарів-навчання на актуальні теми сьогодення:
«Правила охорони праці під час дроблення і сортування, збагачення корисних копалин і огрудкування руд та концентратів».
Дата проведення зазначеного заходу:
29 – 30 січня 2019 року (м. Київ)

«Державний нагляд та контроль за додержанням законодавства про працю. Організація роботи щодо: Порядку проведення атестації лабораторій, атестації робочих місць за умовами праці та медичних оглядів працівників».
Дата проведення зазначеного заходу:
20 – 21 лютого 2019 року (м. Київ)

«Підготовка аудиторів систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки ISO 45001:2018».
Орієнтовна дата проведення зазначеного заходу:
5 – 8 лютого 2019 року (м. Київ)

У проведенні зазначених семінарів-навчань візьмуть участь представники Державної служби України з питань праці, а також провідні аудитори.
Більш детальна інформація буде розміщена на офіційному сайті ДП «ГНМЦ». Слідкуйте за новинами.
Запрошуємо усіх бажаючих до участі у заходах. Приймаються заявки на корпоративне навчання (за бажанням є можливість обговорення дат та місця проведення семінарів-навчань).

Кожна програма семінару-навчання ДП «ГНМЦ» — є унікальною.
Відвідавши наші заходи Ви матимете можливість поспілкуватися з провідними фахівцями-практиками у відповідній галузі, взяти участь у дискусіях з нагальних питань та отримати ексклюзивну інформацію «з перших вуст» від розробників тих чи інших нормативно-правових актів.
Навчання — це довгострокова гарантія Вашого успіху. Використовуйте кожну можливість отримати нову інформацію максимально ефективно!
Пам’ятайте! Отримані знання – це впевнений крок до успішної реалізації у професійному майбутньому.

Успіхів! До зустрічі у ДП «ГНМЦ»!
Контактний телефон для довідок — 067-413-08-14.