ДП «ГНМЦ» з 5 по 9 жовтня 2020 року організовує дистанційне навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.

Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці»  (далі – ДП «ГНМЦ») під час організації навчального процесу дотримується запроваджених обмежувальних карантинних заходів, з метою попередження поширення коронавірусної інфекції (COVID-19).

Враховуючи зазначене, ДП «ГНМЦ» з 5 по 9 жовтня 2020 року організовує дистанційне навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.

 

Увага! Перевірка знань з питань охорони праці комісією Держпраці організовується за допомогою програмного забезпечення ZOOM.

Учасникам дистанційного навчання пропонується зареєструватися на сайті даного програмного забезпечення за наступним посиланням: https://zoom.us/ru-ru/meetings.html та встановити програмне забезпечення ZOOM на комп’ютер, або за допомогою телефону чи планшета, завантаживши відповідний додаток в магазині додатків Play market та App Store:

для Android https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings&hl=ru

для iOS: https://apps.apple.com/ru/app/zoom-cloud-meetings/id546505307

 

Після успішної перевірки знань, учасники дистанційного навчання отримають відповідні посвідчення.

 

Більш докладна інформація щодо реєстрації та проведення дистанційного навчання з питань охорони праці буде надана учасникам після отримання заявок.

 

Заявки щодо участі у дистанційному навчанні просимо надсилати        до 1 жовтня 2020 року на бланку підприємства за наведеною формою на адресу: 04060, м. Київ, вул. Вавілових, 10-а,  e-mail: dogovor@gnmc.kiev.ua.

Телефон кошторисно-договірного відділу: (044) 467-22-64.

Телефон для довідок: (044) 467-09-42.

 

Заявка на дистанційне навчання з питань охорони праці

для керівників та викладачів  кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів  галузевих навчальних центрів

(з 5 по 9 жовтня 2020 року)

Прізвище, ім’я та по батькові Місце роботи, посада Контактний телефон,

e-mail

Примітка