Перевірка на детекторі брехні (поліграфі) в ДП «ГНМЦ»

В даний час спеціальні психофізіологічні дослідження із застосуванням поліграфа широко використовуються як в оперативно — розшуковій, слідчій, судовій діяльності, так і при роботі з кадрами — кандидатами на заміщення вакантних посад і працюючим персоналом, проведення службових розслідувань. Метою таких перевірок є встановлення фактів правдивості / неправдивості відомостей, які повідомляються перевіряються особою. Виявлення особистісних особливостей кандидата або чинного співробітника, його професійних якостей, мотивації до праці, а так само факторів ризику, наявність яких може завдати непоправної шкоди роботодавцю (вживання наркотиків, зловживання алкоголем, пристрасть до азартних ігор і т.д.). Для цих і багатьох інших цілей і застосовується професійна детекція брехні. У ДП «ГНМЦ» застосовується виключно індивідуальний підхід до клієнтів, в кожному конкретному випадку розробляється індивідуальна програма тестування.

За допомогою перевірки на поліграфі оперативно знаходять неблагонадійну людину, яка вчинила розкрадання або шахрайство. На відміну від звичайних розслідувань, дослідження на поліграфі — це швидше і вигідніше.

Перевірка на детекторі брехні при прийомі на роботу також допомагає «відсівати» проблемних людей. Це робиться виходячи з виявлення та аналізу минулого кандидата (крадіжки, непорядність на попередніх місцях роботи), за яким нескладно зробити прогноз поведінки в майбутньому.

Наші послуги поліграфа-детектора брехні

Представлені нижче розцінки вказують вартість перевірок на детекторі брехні однієї людини. Вартість встановлюється в кожному конкретному випадку за узгодженням із замовником, і залежить від кількості перевірених часом, поставлених питань, глибини і складності поліграфологічного обстеження.

Перевірка найманого на роботу персоналу:

від 1000 грн.

Перевірка працюючого персоналу:

від 1000 грн.

Перевірка в ході службових розслідувань:

від 1000 грн.