Психофізіологічне інтерв’ю з використанням поліграфу

Центр психофізіологічної експертизи Державного підприємства «Головного навчально-методичного центру Держпраці» пропонує послуги із проведення психофізіологічного інтерв’ю (тестування) з використанням поліграфа (детектора брехні). Для проведення тестування використовується поліграф, який відповідає вимогам ДСТУ 8692:2016.

Проведення тестування на поліграфі ґрунтується на принципах законності, дотримання прав і свобод людини і громадянина, а також незалежності поліграфолога, що проводить дослідження, об’єктивності, всебічності і повноти досліджень, що проводяться із застосуванням сучасних досягнень науки і техніки.

У Центрі психофізіологічної експертизи проведення тестування на поліграфі проводить кваліфікований і досвідчений спеціаліст із досвідом роботи з 2009 року. Є дійсним членом Всеукраїнської асоціації поліграфологів.

Технічні засоби — поліграф

Для проведення психофізіологічного тестування використовується поліграф вітчизняного виробництва «РУБИКОН», який виробляється серійно відповідно до класу 26.15 (КВЕД).

Якість виробництва і технічні характеристики комп’ютерного поліграфа підтверджуються наступними документами:

  • Декларація відповідності №UA.TR.075D.0309-15;
  • Технічні умови №26.2-2356813818-001;
  • Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-04/18587.

Мета перевірки з використанням поліграфу

Проведення психофізіологічного інтерв’ю за допомогою поліграфа (детектора брехні) – це сучасний інтелігентний, абсолютно законний і цивілізований спосіб знайти правдиві відповіді на усі ваші запитання.

Перевірки (тестування) на поліграфі — це стратегія безпеки, в основу якої покладена система стримування від протиправних дій, профілактика і виявлення правопорушень.

Тестування на поліграфі дозволить у багатьох випадках упевнитися в правдивості наданої інформації або ж в її повній невідповідності.

 

Можливості проведення тестування з використанням поліграфу

Проведення перевірки на детекторі брехні (поліграфі) відноситься до одних з найбільш точних і до того ж простих способів інструментально-психофізичних перевірок, завданням яких є виявлення свідомо приховується.Новітні розробки та технології в сфері прикладної психофізіології надають ряд переваг і допоможуть в наступних питаннях:

1.Проведення службового розслідування. В тому числі проведення внутрішнього службового розслідування з метою запобігання витоку внутрішньої інформації.

2.Захисту інтересів роботодавця за рахунок проведення кадрових перевірок персоналу як перед прийомом на роботу, так працюючих співробітників.

3.Вирішення проблемних питань приватного характеру. 

Про тестування з використанням поліграфу

Тестування на поліграфі проводиться тільки при наявності відповідного замовлення і тільки в межах кола питань, визначеного Замовником. Висновок за результатами перевірки конфіденційно і надається замовникові тестування.

Тестування проходить особа, яка попередньо надала письмову згоду на проходження опитування, ознайомилися зі спектром питань. Час опитування складає 2-3 годи (залежно від типу тестування). Результати видаються протягом 1 доби після тестування у вигляді інформаційної довідки аналізу поліграфного опитування.

Представлені нижче розцінки вказують вартість перевірок на детекторі брехні однієї людини. Вартість встановлюється в кожному конкретному випадку за узгодженням із замовником, і залежить від кількості перевірених часом, поставлених питань, глибини і складності поліграфологічного обстеження.

Перевірка найманого на роботу персоналу:

від 1000 грн.

Перевірка працюючого персоналу:

від 1000 грн.

Перевірка в ході службових розслідувань:

від 1000 грн.