ДП «ГНМЦ» з 04 по 08 жовтня 2021 року організовує дистанційне навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.

ДП «ГНМЦ» з 04 по 08 жовтня 2021 року організовує дистанційне навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.

Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») під час організації навчального процесу дотримується запроваджених обмежувальних карантинних заходів, з метою попередження поширення коронавірусної інфекції (COVID-19).
Враховуючи зазначене, ДП «ГНМЦ» з 04 по 08 жовтня 2021 року організовує дистанційне навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.

Увага! Перевірка знань з питань охорони праці комісією Держпраці організовується за допомогою програмного забезпечення ZOOM.
Учасникам дистанційного навчання пропонується зареєструватися на сайті даного програмного забезпечення за наступним посиланням: https://zoom.us/ru-ru/meetings.html та встановити програмне забезпечення ZOOM на комп’ютер, або за допомогою телефону чи планшета, завантаживши відповідний додаток в магазині додатків Play market та App Store:
для Android https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings&hl=ru
для iOS: https://apps.apple.com/ru/app/zoom-cloud-meetings/id546505307
Після успішної перевірки знань, учасники дистанційного навчання отримають відповідні посвідчення встановленого зразку.
Більш докладна інформація щодо реєстрації та проведення дистанційного навчання з питань охорони праці буде надана учасникам після отримання заявок.
Заявки щодо участі у дистанційному навчанні просимо надсилати до 1 жовтня 2021 року на бланку підприємства за наведеною формою на адресу: 04060, м. Київ, вул. Вавілових, 10-а, e-mail: dogovor@gnmc.kiev.ua.
Телефон кошторисно-договірного відділу: (044) 467-22-64; (044) 453-96-92; 067-413-08-12.
Телефон відділу організації навчання: (044) 467-09-42.
Заявка на дистанційне навчання з питань охорони праці
для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів
(з 04 по 08 жовтня 2021 року)
№ Прізвище, ім’я та по батькові Місце роботи, посада Конт. тел. е-mail Примітка